chryzokola

Filtry
Gotowe
 • Złota bransoletka z chryzokolą Nowość
  79,00 

  Delikatna bransoletka z Chryzokolą o niezwykłej morskiej barwie i pięknym, unikatowym kształcie i wzorze, w otoczeniu drobnych złotych koralików ze szkła japońskiego, to kolejna nowość z kolekcji Gypsy.

  Bransoletki z kolekcji Gypsy są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych – szlachetnych i półszlachetnych. Osadzone są one w otoczeniu złotych koralików z japońskiego szkła pokrytych specjalną powłoką, która powoduje, że nie ścierają się i nie tracą swojego koloru. Posiadają wykończenia wykonane ze stali szlachetnej, która także nie zmienia koloru, nie śniedzieje i nie uczula. 

Bransoletki Gypsy możesz nosić pojedynczo – jeśli jesteś minimalistką, albo w zestawie – wtedy wyglądają najbardziej efektownie. Ze względu na magicznie działanie kamieni naturalnych bransoletki z kolejki Gypsy mogą być amuletem lub talizmanem.

  MOC KAMIENI
: CHRYZOKOLA

  • Łagodzi lęk i zmniejsza nerwowość
  • Przynosi ulgę w bezsenności
  • Pomaga odzyskac spokój i jasność umysłu
  • Dla znaków zodiaku: waga, strzelec
 • Bransoletka jedwabna z kamieni naturalnych - chryzokola i cytryn Wyprzedane
  99,00 

  Delikatna jedwabna bransoletka z kamieni naturalnych z kolekcji Nature, to nasza propozycja dla miłośniczek delikatnej biżuterii. Bransoletka została przez nas wykonana z kamieni naturalnych takich jak chryzokola, cytryn oraz hematyt, umieszczonych na jedwabnym sznureczku.  Bransoletki z kamieni naturalnych z kolekcji Nature wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych minerałów i kamieni półszlachetnych które będą idealnym dodatkiem…